SKI.BG
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ ОРГАНИЗАЦИЯ НА СЪСТЕЗАНИЯ АЛПИЙСКИ СКИ дисциплини СКИ БЯГАНЕ дисциплини СКИ СКОК дисциплини СНОУБОРД дисциплини БГ ПРО СКИ ИНСТРУКТОРИ
     Сряда, 23 Юли 2014
[english version] english version
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
Националният Ски Отбор
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
 . бг алпийски ски новини
03 Март 2012 - 15:05
Алберт Попов със сребро в гигантския слалом за купа Тополино!
изпрати на приятел Printer friendly версия

АЛПИЙСКИ СКИ. Ден след като грабна златото в слалома за купа „Тополино” (неофициално световно първенство за деца до 15 г) Алберт Попов взе сребърния медал в гигантския слалом. Талантливият български скиор финишира с време 1:39,27 мин.


Алберт Попов (България) - гигантски слалом момчета К2 за купа „Тополино” 2012, фотография © NewsPower/Canon

Победител с 1:39,13 мин. е Паоло Падело (Италия). Трети с 1:39,68 мин е Роберт Енгоос (Финландия). С двата си медала във Фолгария (Италия) Алберт Попов стана най-успешния български алпиец в 51-годишната история на състезанията за купа „Тополино”.


Роберт Енгоос (Финландия), Алберт Попов вдигат на ръце ликуващия Паоло Падело (Италия) след гигантския слалом за купа „Тополино”, фотография © NewsPower/Canon

Класиране на Алберт Попов на купа Тополино 2012
I-во място от вчерашният слалом
II-ро място от днешният гигантски слалом


Победителите в гигантския слалом момчета К2 за купа „Тополино” на подиума, фотография © NewsPower/Canon
 
В отборното класиране България се нарежда на престижното IV-то място от общо участвали 44 държави. Първи се класира отборът на Италия, втори са състезателите от Швейцария, а трети е отборът на Франция. Едва пети са словенците.

БФСки
03 март 2012 г.


фотография © сем. Попови

RESULTS 51° Trofeo Topolino Sci

Giant Slalom K2 - Men    
    
Posiz. Pett. Cognome Nome Nazione Tempo totale
1 117 PADELLO Paolo ITA 1.39.13
2 106 POPOV Albert BUL 1.39.27
3 120 ENGROOS Robert FIN 1.39.68
4 114 JOHANNESSEN Jens H NOR 1.39.72
5 185 VIETTI Federico ITA* 1.39.94
6 97 FOREJTEK Filip CZE 1.40.08
7 96 GRATZ Fabian GER 1.40.23
8 164 LORIOT Mathieu FRA 1.40.47
9 119 SCOTT Alec Trent AUS 1.40.49
10 132 MANKINEN Miikka FIN 1.40.57
11 186 GENTILLI Francesco ITA* 1.40.76
12 166 BRUDEVOLL Bjorn NOR 1.40.95
13 153 KRALJ Zan SLO 1.41.09
14 116 MONSÉN Zack SWE 1.41.28
15 169 MICHEL Marco SUI 1.41.42
16 123 SHIOIRI Takashi JPN 1.41.91
17 127 NYMAN Fabian SWE 1.42.03
18 173 ZABYSTRAN Jan CZE 1.42.45
19 91 EBERLE  Janin LIE 1.42.45
20 159 LLIBRE Ferriol SPA 1.42.76
21 180 ZLATKOV Kamen BUL 1.42.81
22 125 BIRKNER Tomas ARG 1.42.91
23 148 VUKELIC William CRO 1.42.98
24 102 ALPHAND Sam FRA 1.43.07
25 157 MEISEN Adrian GER 1.43.79
26 135 CERVINKA Adam CZE 1.43.84
27 98 VARJASSI Tomas SVK 1.43.96
28 111 LINACISORO Ibai SPA 1.44.15
29 147 ODERMATT Marco SUI 1.44.33
30 134 OVCHINNIKOV Alexey RUS 1.44.56
31 122 SZÖLLÖS Barnabas HUN 1.44.65
32 107 GEDRA Zaks LAT 1.44.87
33 140 VON APPEN Sven CHI 1.45.40
34 131 ALIC Hidajet BIH 1.45.56
35 109 BUCHAN Fraser GBR 1.45.63
36 128 GULDSETH Sander K NOR 1.45.72
37 144 LARRIU Inigo SPA 1.45.82
38 93 JASICZEK Jedrzej POL 1.45.83
39 156 TAKAHARA Yuki JPN 1.45.90
40 101 HORWITZ Kai CHI 1.46.01
41 174 JUNGELL Jesper FIN 1.46.14
42 118 KRSMANOVIC Luka CRO 1.46.56
43 146 OPMANIS Elvis LAT 1.46.79
44 179 RUBENIS Klavs LAT 1.46.83
45 175 HIDEYAMA Shuhei JPN 1.46.94
46 183 DUREV Radoslav BUL 1.47.13
47 178 HABDAS Piotr POL 1.47.50
48 103 VIRRO Sten Mark EST 1.47.82
49 176 VINTER Zak GBR 1.47.90
50 158 MELERO Joaquin CHI 1.48.27
51 95 LOEFFEN GALLAGHER Ben Francis NZE 1.49.47
52 139 KRISTGEIRSSON Arnar Ingi ISL 1.50.43
53 149 EADY Toby Alexander NZE 1.50.60
54 142 BEGUE Agustin ARG 1.50.97
55 94 MARCHANT Armand BEL 1.57.57

Giant Slalom K2 - Women    
    
Posiz. Pett. Cognome Nome Nazione Tempo totale
1 60 HROVAT Meta SLO 1.40.28
2 45 DANIOTH Aline SUI 1.40.71
3 46 GERACI Romane FRA 1.41.23
4 8 HILZINGER Jessica LIE 1.41.34
5 36 BARBAGELATA Beatrice ITA 1.42.20
6 40 WESSELS Jennifer NED 1.42.25
7 3 ROUX Tifany FRA 1.42.58
8 63 WESSNER Gina SUI 1.42.61
9 81 PIZZATO Sofia ITA* 1.42.73
10 15 KÄSLIN Lorena SUI 1.43.25
11 30 KYYHKYNEN Laura FIN 1.43.39
12 74 BORCHART Boxie NED 1.43.57
13 69 DELAGO Nadia ITA 1.43.67
14 16 ARAI Mio JPN 1.43.75
15 6 MOLENAAR Britt NED 1.43.81
16 41 SLOKAR Andreja SLO 1.43.93
17 4 OEGREN Hanna SWE 1.43.98
18 56 KATAGIRI Narumi JPN 1.44.25
19 80 SGNAOLIN Lisa ITA* 1.44.29
20 32 KRYUKOVA Kristina RUS 1.44.66
21 28 NELLES Mathilde BEL 1.44.80
22 19 POPOVIC Leona CRO 1.44.86
23 38 HERKOMMER Katja GER 1.44.91
24 26 GASUNA Evelina LAT 1.45.26
25 17 PILNA Kristyna CZE 1.45.31
26 66 RISPLER Lucia GER 1.45.32
27 55 KOTRLOVA Petra CZE 1.45.36
28 48 UGLICHEVA Elena RUS 1.45.84
29 51 OLOFSSON Elin SWE 1.46.17
30 42 BLAQUIER Carolina ARG 1.46.90
31 70 YAMAKITA Ayuka JPN 1.47.89
32 68 CZAPSKA Zuzanna POL 1.47.91
33 13 ADAMKOVA Laura SVK 1.47.95
34 76 BERGER Charline FRA 1.47.97
35 25 REID Elizabeth Anne NZE 1.48.16
36 18 ROSSI Pilar ARG 1.48.22
37 58 NEZBORTE Elina Sabine LAT 1.48.60
38 7 EYJOLFSDOTTIR Maria Eva ISL 1.48.61
39 39 HANNOLA Hilla FIN 1.49.15
40 2 BLAGOEVA Nadya BUL 1.49.17
41 50 SCOHY Salome BEL 1.49.28
42 27 CAILL Andra Corinne ROU 1.49.42
43 34 HENDERSON Anna GBR 1.49.57
44 79 ANDERSON Jessica GBR 1.49.98
45 65 ZEMKOVA Zusana CZE 1.50.23
46 35 BARGALLO Blanca SPA 1.50.68
47 24 MERDANOVIC Sejla BIH 1.50.74
48 44 SELVAAG Josefine Lien NOR 1.51.71
49 62 LUBYOVA Kristina SVK 1.52.47
50 78 GANDARIAS Sofia SPA 1.53.18
51 53 HREHOROVA Natalia SVK 1.54.91
52 73 ISAKSDOTTIR Fanney ISL 1.55.30
53 54 KUSEN Iaryna UKR 1.55.55
54 67 JOHANSEN Karoline NOR 1.55.88
55 1 CASAS CORDERO Magdalena CHI 1.57.58

Slalom K1 - Men    
    
Posiz. Pett. Cognome Nome Nazione Tempo totale
1 79 BESSON Victor FRA 1.16.38
2 68 KOLEGA Samuel CRO 1.18.87
3 107 BARUFFALDI Davide ITA 1.19.00
4 118 ZAZZARO Giovanni ITA* 1.19.21
5 58 FRANZOSO Matteo ITA 1.19.59
6 117 HOFER Damian ITA* 1.20.30
7 85 VOLLO Gustav Rosberg NOR 1.20.63
8 88 BIJOL Jaka SLO 1.21.10
9 83 OUVIN Jan CZE 1.21.25
10 55 GURYANOV Nikita RUS 1.21.42
11 97 ZYABLITSKIY Maxim RUS 1.21.76
12 91 SCHIELE Louis FRA 1.22.09
13 69 PYJAS Pawel POL 1.22.65
14 54 TORRENT Christophe SUI 1.22.99
15 96 STOCKINGER Jonas GER 1.23.38
16 70 SALIHOVIC Eldar MNE 1.23.50
17 74 PACH Dominik GER 1.23.83
18 84 BLAGOJEVIC Rastko SRB 1.23.89
19 57 VERCAMMEN Xander BEL 1.24.60
20 104 WOLF Marco SUI 1.25.48
21 52 DA CRUZ Mario AND 1.25.91
22 95 ORAMUS Kamil POL 1.25.93
23 100 GERMANIS Everts LAT 1.25.95
24 67 MAVRIKOV Asen BUL 1.26.04
25 101 PIROZZI Roberto CHI 1.26.08
26 72 CARACCI Agustin CHI 1.27.43
27 86 RICHARDS Benjamin James NZE 1.27.80
28 108 KOMSIC Dario CRO 1.27.86
29 75 SROBA Ladislav SVK 1.28.80
30 92 LAHAYE Eric BEL 1.29.40
31 76 RAY Matthew GBR 1.29.47
32 62 LAINE Tormis EST 1.29.65
33 61 MORRISON Robert Jock AUS 1.29.77
34 110 DAMYANOV Vencho BUL 1.30.34
35 115 KARPUSHYN Nikita UKR 1.30.95
36 78 LOSS Daniels LAT 1.31.25
37 56 LOHOVSKYY Mykhaylo UKR 1.32.24
38 112 REAL Luca LIE 1.33.04
39 116 GARMENOV Hristo BUL 1.33.22
40 98 VAN DITMAR Felipe ARG 1.33.22
41 109 KNOWLES Thomas Taylor NZE 1.33.60
42 87 PASOLINI Giacomo RSM 1.33.67
43 51 OSPINA Thomas COL 1.33.84
44 59 TSAGARELI Nikoloz GEO 1.35.10
45 65 GRAVIER Balthazar ARG 1.38.34
46 105 BROWN Ryan GBR 1.39.11
47 113 KURTANIDZE Giorgi GEO 1.43.34
48 90 ARAQELYAN Vazgen ARM 1.45.07
49 71 TESFAMARIAM Adonis PHI 1.45.33
50 89 HIPP Luca LUX 1.48.79
51 73 BEAS Vinay IND 2.07.22
52 103 SHARMA Abhay IND 2.28.00

Slalom K1 - Women    
    
Posiz. Pett. Cognome Nome Nazione Tempo totale
1 4 DELLA MEA Lara ITA 1.22.81
2 25 DUPASQUIER Amelie SUI 1.22.97
3 11 GEDRA Zanete LAT 1.23.49
4 21 ZBASNIK Lana CRO 1.23.98
5 14 ERRARD Anouck FRA 1.24.52
6 12 MUZAFERIJA Elvedina BIH 1.24.62
7 29 SARACCO Carlotta ITA 1.25.45
8 10 NORDBYE Kaja NOR 1.25.46
9 9 MORAVCIKOVA Sona SVK 1.25.96
10 39 THOORIS Marie FRA 1.25.98
11 42 POZZI Carolina ITA* 1.26.05
12 26 PODREPSEK Ula SLO 1.26.46
13 15 KRIZOVA Iva CZE 1.27.14
14 37 NYBERG Martine F NOR 1.28.63
15 30 TYLEK Izabela POL 1.29.67
16 18 BRANDNER Melissa Sophie GER 1.29.68
17 19 OTONICAR Ziva SLO 1.30.20
18 27 JANCOVA Tereza SVK 1.31.18
19 35 PISTOR Pauline GER 1.34.87
20 23 ZADNEPROVSKA Gergana BUL 1.35.07
21 32 PAVLOVIC Vera SRB 1.35.72
22 28 WILLIAMS Katya GBR 1.35.97
23 34 VRDOLJAK Pia CRO 1.38.53
24 13 SCOTT Zoe Alexandra AUS 1.40.26
25 16 MCKAY Eden Mae NZE 1.41.12
26 7 GREAVES Rebecca GBR 1.41.35
27 22 RADOVIC Jelena MNE 1.48.84
28 1 KUIPERS Malena ARG 1.50.12
29 24 TUTUNJIAN Sarine LIB 1.50.83

51° Trofeo Topolino Sci

Medals

Pos Nation Gold Silver Bronze Total
1 Italy (Team 1) 3 2 5
2 Switzerland 1 2 3
3 France 1 1 2 4
4 Bulgaria 1 1 2
5 Slovenia 1 1 2
6 Liechtenstein 1 1
7 Croatia 3 1 4
8 Finland 1 1 2
9 Latvia 1 1

Nation Overall Standing

Pos Nation Total
Giant Slalom Slalom Slalom Giant Slalom
W M W M W M W M
K1 K2

1 ITA 40 20 34 26 12 14 25 171
2 FRA 15 15 17 29 10 20 24 8 138
3 SUI 17 25 20 2 24 14 34 1 137
4 CRO 20 25 12 20 24 101
5 SLO 3 13 4 8 15 15 25 3 86
6 ITA* 9 5 22 5 12 7 16 76
7 FIN 20 11 5 21 57
8 NOR 8 9 10 9 16 52
9 BUL 25 20 45
10 LIE 25 3 12 40
11 CZE 16 3 7 10 36
12 LAT 15 12 27
13 GER 7 1 6 2 9 25
14 RUS 10 11 21
15 BIH 7 10 17
16 NED 15 15
17 AUS 6 7 13
18 JPN 8 2 10
19 ISL 7 7
19 SVK 7 7
19 SWE 5 2 7
19 POL 3 1 3 7
23 ARG 4 4
24 AND 3 3
25 BEL 1 1
25 POR 1 1


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Мария Киркова със сребро на спускане в Австрия – 04 Март 2012 - 16:57
Завърши и вторият кръг от Регионалния шампионат Банско – 11 Март 2012 - 19:53
Георги Нушев с победа на ФИС слалом в Сърбия – 12 Март 2012 - 20:10
127 деца ще се борят за купа Чамкория – 12 Март 2012 - 20:38
Гого 16-ти в GS на словенско-австрийската граница – 13 Март 2012 - 18:14

Предходна:
Алберт Попов шампион в слалома на купа Тополино! – 02 Март 2012 - 16:43
Линдзи Вон: Банско ще ми липсва – 28 Февруари 2012 - 11:33
Линдзи Вон: Когато се страхувам, винаги печеля! – 27 Февруари 2012 - 03:09
Победителката Линдзи Вон: Банско е супер – 26 Февруари 2012 - 20:05
Вон с втора SG купа в Банско, три години след първата – 26 Февруари 2012 - 20:03

Powered by [xt] , PHP & MySQL

ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ СОЧИ 2014
БИЛЕТИ & РЕГИСТРАЦИЯ за ISPO МЮНХЕН 2014 с отстъпка от 47%
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Какво Ви е отношението към "ски пазара" до Националния стадион "Васил Левски"?
Да бъде премахнат
Да остане
Да бъде преместен на друго място
Вредно място развъдник на незаконна търговия и престъпност
Полезно място за обмен на спортна екипировка и идеи
Безразлично ми е
Друго


View results
Audi FIS Alpine Ski World Cup Live Timing
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2014, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Алберт Попов със сребро в гигантския слалом за купа Тополино! > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре